Povinné ručení

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinné ručení je zákonem stanovené pojištění, které musí být uzavřeno pro každé vozidlo provozované na pozemní komunikaci. Pojištění pokrývá škody třetím stranám, způsobené provozem pojištěného vozidla, a to především škody na zdraví a majetku. Zákon nařizuje minimální výši pojistného plnění na 35 miliónů Kč, nicméně sjednat si můžete pojistné plnění až do 100 miliónů Kč.

Nejvýhodnější povinné ručení? Bez problému

Věděli jste, že výše pojistného může být pohyblivá, a že pokud nebudete bourat, můžete platit skutečně nízké pojistné? Některé pojišťovny tuto výhodnou možnost nabízejí. Známe i další výhody, které nejsou u povinného ručení standardem. Nechte si navrhnout nejvýhodnější pojištění od našich pojistných expertů, a to přesně na míru vašim požadavkům. Sjednáme vám například asistenční služby zdarma a mnoho jiných výhod. Navíc zařídíme všechny administrativní náležitosti – ušetříme vám tak starosti, čas i finance.

  • pojištění sjednáme přesně podle požadavků, vaše potřeby nám nejsou cizí
  • jsme experti, ve světě pojištění se detailně orientujeme
  • sjednáme vám nejvýhodnější povinné ručení na trhu
  • celým procesem vás provedeme a poskytneme odborné poradenství
  • zařídíme všechny administrativní náležitosti
  • stavíme na dobré pověsti, proto je pro nás spokojenost klientů klíčová

Povinné ručení si sjednat musíte, ovšem nemusíte za něho platit zbytečně vysoké pojistné. Kontaktujte nás, navrhneme vám nejvýhodnější povinné ručení na míru, přesně podle vašich požadavků – stejně jako v případě našich spokojených klientů.