Průkaz PENB

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) neboli energetický štítek slouží ke zhodnocení nemovitosti z hlediska spotřeby energií (nákladů) potřebných pro její provoz. Průkaz je potřeba při prodeji nebo pronájmu a má platnost 10 let, pokud během této doby nedojde k větším stavebním či jiným zásahům. Oprávnění zpracovat průkaz energetické náročnosti budovy má pouze energetický specialista s licencí od Ministerstva průmyslu a obchodu.

Energetický štítek vám rádi zajistíme

Pokud si nevíte rady s obstaráním průkazu energetické náročnosti budovy, využijte našich služeb, rádi vám PENB zajistíme. Jako realitní kancelář tuto problematiku řešíme dennodenně a dokonale se v ní orientujeme. Ve spolupráci s energetickými specialisty zprostředkováváme energetické štítky pro klienty, kteří nám svěřili prodej nemovitosti, ale i pro jednotlivé zákazníky. Vše pro vás rychle a bez problémů vyřídíme, navíc vám vše detailně vysvětlíme.

  • vyřídíme všechny administrativní náležitosti
  • spolupracujeme jen s prověřenými energetickými specialisty
  • na problematiku energetických štítků jsme experti
  • poskytneme vám veškeré poradenství
  • zakládáme si na férovém přístupu ke klientům

Neztrácejte zbytečně čas s vyřizováním energetických štítků. Vše pohodlně zařídíme za vás, stejně jako u desítek jiných klientů.